منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

008385
امروز
هفته جاری
ماه جاری
بازدید کل
290
290
290
8385

امروز: چهارشنبه، 05 ارديبهشت 1397

مشروح گزارش جلسه 46 شورای اسلامی شهر گلدشت با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان

چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر گلدشت در مورخ 3/10/92 با حضور مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان اصفهان جناب آقای مهندس سجاد ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد جناب آقای نجفیان ، آقای مهندس شفیعی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت تشکیل گردید. این جلسه به درخواست شورای اسلامی شهر و به منظور بررسی مشکلات ، مسائل آموزشی ، ساخت مدارس مورد نیاز ، تأمین بودجه مدارس در حال ساخت ، تخریب و جایگزینی مدارس قدیمی از جمله آموزشگاه مدرس ، شهید گلشادی ، پانزدهم خرداد و .... ، احداث و توسعه سالن های نمازخانه در مدارس ، تبدیل سیستم گرمایشی از بخاری به مورخانه و شوفاژ ، بازسازی زمین چمن دبیرستان خیام و تعیین تکلیف زمین اهدایی جهت ساخت آموزشکده فنی و حرفه ای گلدشت تشکیل گردید. پس از ارائه نقطه نظرات مهندس موذنی رئیس شورا ، اعضا و شهردار گلدشت طی بازدید چند ساعته از سطح شهر و بشتر مدارس صورتجلسه ای تنظیم و نتایج آن در قالب ده بند مورد توافق حاضرین قرار گرفت و مقرر گردید پیگری های لازم توسط آموزش و پرورش شهرستان انجام گردد.

1 مقرر شد از اعتبارات سال 1393 احداث هنرستان خیابان معلم انشاء الله آغاز گردد و این مصوبه جایگزین کلیه مصوبات قبلی گردد که این ملک منحصراٌ متعلق به آموزش و پرورش و سند بنام ایشان می باشد درسال 1393 عملیات اجرایی آن آغاز گردد. ضمناً نام این هنرستان بنام شهدای گلدشت مزین گردد.

2 مقرر شد زمین ورزشی دبیرستان خیام زیرسازی و فنس بندی بر عهده شهرداری و هزینه چمن مصنوعی بر عهده نوسازی مدارس باشد. درارتباط با انجام کارپس از انجام عملیات شهرداری تعهدات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان اجرایی گردد.

3 مقرر شد سیستم گرمایشی و سرمایشی و سرویس وضوخانه و عملیات ساختمانی مدرسه ابوریحان در اولویت کاری نوسازی مدارس قرار گیرد و همچنین تابلوی نمازخانه به نام شهید نادعلی بهرامی تهیه و نصب گردد.

4 مقرر شد در ارتباط با مدارس ابتدایی در حال ساخت در قلعه سفید که فونداسیون آن توسط مردم اجرا گردیده در اعتبارات سال 1393 منظور و توسط اداره نوسازی مدارس استان ادامه یابد.

5 مقرر شد در ارتباط با بلااستفاده بودن مدرسه مدرس و شروع عملیات نوسازی زمین اهدایی ورثه حاج غلامحسین جمشیدیان واقع در خیابان کشاورز غربی جهت ساخت یک باب مدرسه کامل اقدامات لازم به عمل آید و در اسرع وقت جابجایی صورت گیردهمچنین مدرسه مدرس بعنوان هویت فرهنگی حفظ و حراست و بعنوان مجتمع آموزشی پیش بینی و طراحی شود.

6 مقرر شد جهت احداث نمازخانه ها و سرویس بهداشتی مدارسی که بتواند 50 درصد هزینه ان را تأمین نماید مدیریت نوسازی مدارس استان 50 درصد دیگر را تقبل نماید.

7 مقرر شد زمین های اهدایی که در شهر گلدشت موجود می باشد پس از بررسی و با کارشناسی با مدیریت نوسازی و آموزش و پرورش و در نظر گرفتن اعلام رضایت مالکین اهدا کننده آن تغییر کاربری داده شود و پس از فروش زمین ها ، مبالغ حاصله از محل فروش برای ساخت مدارس جدید در شهر گلدشت مورد استفاده قرار گیرد.

8 مقرر شد در جلسه انجمن مدارس اعلام گردد برای تبدیل سیستم گرمایشی بخاری مدارس به سیستم گرمایشی موتورخانه (شوفاژخانه) و در صورتی که 30 درصد هزینه ها را مدارس تقبل نمایند ، مدیریت نوسازی مدارس استان 70درصد مابقی را پرداخت نماید.

9 مقرر شد زمین مدرسه شهید کبیری در بدنه بلوار امام(ره)جهت تغییر کاربری از آموزشی به تجاری از طرف آموزش و پرورش شهرستان با شهرداری مکاتبه تا طی مراحل قانونی استفاده لازم از آن به عمل آید.

10 مقرر شد جهت تجهیز دبیرستان طه و کارگاه آموزشی مبلغ یکصد و پنجاه میلیون ریال توسط آموزش و پرورش پرداخت گردد که این پرداخت توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نظارت و فاکتورهای لازم تهیه و ارسال خواهد شد.

 

بازدید مدیر کل نوسازی استان 49

بازدید مدیر کل نوسازی استان 63

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی