منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

964796
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
246
549
795
9425
16811
964796

امروز: یکشنبه، 27 مرداد 1398

تبریک شهردار گلدشت به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

آزادگان سرافراز نماد مقاومت و ایثارگری این ملت هستند که در اوج مظلومیتی سفیران و مبلغان پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران و ایرانی و فرزندان تربیت یافته در مکتب انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بودند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلدشت، مهندس غلامی شهردار گلدشت طی پیامی سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی را تبریک گفت :

متن پیام بدین شرح می باشد :

در 26 مرداد سال 69، پس از رنج‌های فراوان، سرانجام طلایه‌داران سپاه عشق پای به خاک میهن اسلامی گذاشتند، مردان صبوری که بلندترین قله‌های پایداری را فتح کردند تا دشمن به زانو درآید و به یُمن ورود این دلاورمردان سرافراز، دل‌ها غرق در شوق شد.

آزادگان سرافراز نماد مقاومت و ایثارگری این ملت هستند که در اوج مظلومیت سفیران و مبلغان پیام استقامت و ظلم ستیزی ایران و ایرانی و فرزندان تربیت یافته در مکتب انقلاب اسلامی و ولایت فقیه بودند. آری! آنان از آزمون دشوار مصائب سربلند بیرون آمدند و خانواده‌های معززشان نیز رنج فراق را ایثارگونه بر دوش کشیدند تا در چنین روزی انتظار به سر رسید و صبح وصال دمید.

اینجانب این روز خجسته را به تمامی آزادگان ایران اسلامی تبریک عرض می نمایم و سلامتی و توفیق روز افزون شما آزادگان و خانواده محترمتان را از خداوند متعال مسئلت دارم.

مهدی غلامی شهردار گلدشت

Image result for ‫بازگشت آزادگان‬‎

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی