منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1101092
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
515
885
515
20698
20075
1101092

امروز: شنبه، 09 فروردين 1399

با همکاری شهرداری گلدشت ؛

محیط های آموزشی به استقبال دانش آموزان رفتند

به گزارش روابط عمومی شهرداری ، شهردار گلدشت در آستانه بازگشایی مدارس اظهار داشت: تقارن سه برنامه ایام عاشورای حسینی، هفته دفاع مقدس و آغاز فصل تعلیم و تربیت ، بنام پویش ملی " مهر حسینی" و با شعار عزت و اقتدار در پرتو فرهنگ ایثار و شهادت نامگذاری گردیده است.

در این راستا شهرداری گلدشت فعالیت ها و برنامه های فراوانی از جمله آماده سازی شهر ، نصب بنرهای تسلیت ایام محرم در سطح شهر، پاکسازی و جاروب معابر منتهی به مدارس، جاروب و شستشوی حیاط مدارس و دیگر اقدامات را به منظور ایجاد محیطی شاداب و بسترسازی مناسب محیطهای آموزشی را انجام داده است.

وی اضافه کرد: در ادامه فعالیت های شهرداری ، پیگیری های لازم درخصوص رفع خطر احتمالی مسیر عبور دانش آموزان و بهبود عبور و مرور آنان، خط کشی معابر اصلی روبروی مدارس ، نصب استیکرهای هشدار محل عبور دانش آموزان در معابر سطح شهر و نصب المان های مرتبط با آغاز سال تحصیلی انجام گردید.

مهندس غلامی تأکید کرد: با آغاز سال تحصیلی ناوگان حمل و نقل عمومی نیز آماده سرویس دهی به دانش آموزان خواهند بود و همچنین برنامه ریزی و آمادگی لازم سازمان حمل و نقل شهری جهت سرویس دهی به دانش آموزان را از دیگر اقدامات شهرداری اعلام نمودند.

ایشان در پایان با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس و اینکه 7 مهر ماه روز آتش نشانی و ایمنی نیز می باشد ، اعلام نمودند: نصب بنرهای هفته دفاع مقدس، غبارروبی و عطر افشانی گلزار شهدا، شرکت در مراسم زنگ مهر حسینی در مدارس، آماده باش نیروهای آتش نشانی همزمان با بازگشایی مدارس، آمادگی نیروهای آتش نشانی جهت آموزش اطفاء حریق به دانش آموزان از دیگر برنامه های این شهرداری در اجرای پویش ملی مهر حسینی است.

photo 2019 10 05 09 20 07

مناسبتها

1 copy.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی