منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1101568
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
318
673
991
21174
20075
1101568

امروز: یکشنبه، 10 فروردين 1399

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلدشت ، شهردار گلدشت از پایان فرایند نصب پلاک کدپستی اماکن شهر خبر داد.

وی در تشریح این خبر گفت: در اجرای بند 27 ماده 55 قانون شهرداری‌ها ، پروژه پلاک‌های کدپستی 10 رقمی املاک و اماکن شهر گلدشت اجرا گردید.

مهندس غلامی افزود: این طرح با توجه به اهمیت ویژه پلاک و کد پستی برای ارائه هرچه بهتر خدمات اجتماعی و انجام سریع سرویس‌های پستی و افزایش سطح رضایتمندی و رفاه شهروندان اجرا گردید که بر اساس قرارداد منعقد شده با شرکت پیمانکاری ، این پروژه از خرداد ماه سالجاری آغاز و در پایان شهریورماه سالجاری به پایان رسید.

ایشان خاطرنشان نمودند: در سال جاری ابتدا اماکن شهری مناطق یک، دو و سه شهرداری فهرست برداری و پلاک کدپستی به همراه پلاک شهرداری براساس استانداردهای موجود بروز رسانی ، تهیه و طی یک پروسه 3 ماهه درب منازل و املاک شهروندان نصب گردید.

همچنین : کدهای پستی و پلاک‌های شهرداری به عنوان یکی از ضروری‌ترین اجزای مبلمان شهری است که پس از اجرا بر اساس استانداردهای موجود، می‌تواند باعث رفع مشکل آدرس‌دهی شهروندان گردد.

شهردار گلدشت در پایان خاطر نشان نمود : با توجه به اینکه آدرس دهی دقیق و مطمئن ، کاهش مدت زمان توزیع مرسولات پستی، قبوض خدماتی و غیره یکی از مهمترین دغدغه‌های شهروندان بوده و اطلاعات کدپستی در تحقق این هدف از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است که طرح الصاق کدپستی در شهر گلدشت به عنوان پیش‌زمینه حرکت به این مهم انجام گردید.

لازم بذکر است چنانچه هر یک از منازل که از پلاک کدپستی آنان تاکنون نصب نگردیده تا دو هفته آینده با اعلام و یا مراجعه به روابط عمومی شهرداری نسبت به أخذ پلاک و کدپستی ملک خود اقدام نمایند.

photo 2019 11 07 07 10 06

مناسبتها

14.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی