منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1216223
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
212
761
212
14512
15801
1216223

امروز: شنبه، 29 شهریور 1399

تبریک عید نوروز 11

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت با صدور پیامی، آغاز سال جدید و عید باستانی نوروز را تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر الیل و النهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند.

نوروز حلقه پیوند بین میراث فرهنگ و تمدن ایران زمین با دین مبین اسلام است که واژه هایی چون صله ارحام، تفکر، نوآوری، سر زندگی، پاکی ، نظافت و تعاملات اجتماعی را معنا و مفهوم می بخشد و نوروز فرصتی است برای پناه بردن به دامن طبیعت و اینکه در اسرار آفرینش تامل و تعمق کنیم.

در سال جدید نیز بار دیگر نیازمند وحدت و همدلی همه شهروندان گرامی برای تحقق آرزوها و آرمان های مشترک مان هستیم. نوروز که موسم نزدیکی و پیوند دلها و آرزوهاست فرصت مناسبی است تا با یکدیگر عهد و پیمان ببندیم که تا رسیدن به شهری آباد و توسعه یافته و تحقق یک زندگی توأم با معنویت، آرامش، امید و دستیابی به کمال، لحظه ای از تلاش و کوشش دست برنداریم.

امید است بتوانیم با اتحاد و همدلی بین مسئولین و مردم در عمل به منویات رهبر معظم انقلاب موفق و موید باشیم انشاء الله ...

اینجانبان ضمن تجدید ارادت به ساحت همه مردم عزیز شهر گلدشت ، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به پیشگاه همه آنان درود می فرستیم و این عید بهاران، نوروز و سال نو را محضر حضرت ولیعصر(عج) ، رهبر فرزانه انقلاب و همه شما شهروندان گرانقدر تبریک عرض می نماییم و امیدواریم سال نو سالی سرشار از موفقیت و سربلندی برای مردم عزیز بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود انشاء الله...

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی