منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1168217
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
511
467
4489
1567
15238
1168217

امروز: جمعه، 13 تیر 1399

fetr 6


پیام تبریک شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت بمناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر

بسمه تعالی
اللهم اهل الکبریا والعظمه واهل الجود والجبروت واهل العفو والرحمه واهل التقوی والمغفره
امیرالمومنین می فرمایند ( عید فطر عید کسانی است که خدا روزه اش را پذیرفته ونمازش را ستوده و هر روزی که در آن گناه نشود عید است )
عید سعید فطر نماد برجسته رهایی از قیود مادی وعروج در فضای رحمت وآرامش الهی ، عید خلوص و یکرنگی دل وسربلندی در آزمون بندگی حق تعالی است .
این ایام فرخنده که مزین است به عید با عظمت سعیدفطر یکی از زیباترین جلوه هایی است که خداوند متعال گستردگی رحمت و عفو را افزون نموده و دریای از گذشت خود را برا ی مسلمانان فراهم آورده تا مومنین پس از یکماه ضیا فت الهی لحظه های مسرت بخش را طی نموده و امید است کلیه مسلمانان جهان ازاین ایام بهره وافی وکافی را کسب نمایند .
اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ، حلول ماه شوال و این عید با عظمت و مبارک را به محضر حضرت ولی عصر (عج) و همچنین مقام معظم رهبری و تمامی مسلمین به ویژه شما مردم ولایت مدار شهر گلدشت که صیام هر روز را به امید لحظات ملکوتی افطار و هر شامگاه را به شوق سیراب شدن از فیض سحرگاه به پایان رسانده اید، تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدواریم در این عید رحمت و مغفرت با تمسک به همبستگی و وحدت، دوشادوش یکدیگر برای ایران اسلامی عزیزمان تلاش کنیم. از خدای متعال روزهای پر نشاط همراه با موفقیت وسربلندی برای همگان آرزومندیم.
(شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت)

مناسبتها

14.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی