منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1308062
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
432
225
2684
15439
23390
1308062

امروز: پنج شنبه، 09 بهمن 1399

photo 2020 09 19 08 22 28

پیام تشکر تبریک

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلدشت مهندس مهدی غلامی شهردار گلدشت در پی انتصاب آقای "عباس بهرامیان" به ریاست اداره صنعت ، معدن وتجارت شهرستان چادگان و در پی استعفای ایشان از عضویت شورای اسلامی شهر گلدشت و حضور سرکار خانم فاطمه گلشادی به عنوان عضو جدید شورای اسلامی شهر با صدور پیامی، حضور ایشان را در شورای اسلامی شهر گلدشت تبریک گفته و از زحمات آقای عباس بهرامیان قدردانی نمودند .

در متن این پیام آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم »

جناب آقای بهرامیان :

بدین وسیله مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش و زحمات ارزشمند و صادقانه جنابعالی در زمینه پیشرفت و آبادانی شهر گلدشت در راستای تمام دغدغه‌های دلسوزانه شما، تقدیم می‌داریم.

از اینکه در سایه الطاف خاصه الهی چند سالی را در خدمت به شهروندان عزیز گلدشت درشورای اسلامی شهر به انجام وظیفه ثمربخش و مؤثر پرداخته اید و اینک که تقدیر الهی مسئولیت اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان چادگان را به جنابعالی ارزانی داشته ، بسی شایسته است به پاس تلاش‌ها و زحمات مستمر شما در راستای همکاری جهت توسعه و پیشرفت همه جانبه شهر گلدشت ، نهایت سپاس و قدردانی را خدمت حضرتعالی و خانواده محترم که در این تلاش و به ثمر رسیدن آن یار و همراه شما بوده اند، ابراز داریم.

از درگاه ایزد منان دوام عزت و سلامت شما بزرگوار را مسألت داریم و امیدواریم درسنگر جدید نیز بیش از پیش موفق و مؤید باشید.

سرکار خانم گلشادی :

حضور شما را به جمع اعضای خدوم و زحمت کش شورای اسلامی شهر گلدشت که نشان از تعهد، توانمندی و حُسن سوابق خدمتی شما است، صمیمانه تبریک عرض نموده و امیدوارم تخصص و تجارب شما زمینه ارائه خدمات گسترده‌تر به همشهریان فرهیخته و فهیم را فراهم نماید .

امید است با همدلی و همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر شاهد تحول در توسعه عمرانی، خدماتی و فرهنگی در این شهر باشیم و همچون گذشته با امانت، کفایت، درایت و کیاست و حسن سلوک برای نیل به جامعه ءی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه حرکت نمائیم .

توفیق روز افزون جنابعالی در راه خدمت به شهروندان و همشهریان عزیزمان را از درگاه ایزد منان خواستارم.

مهدی غلامی شهردار گلدشت

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی