منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1308050
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
420
225
2672
15427
23390
1308050

امروز: پنج شنبه، 09 بهمن 1399

photo 2020 10 18 09 42 48

پیام تبریک شهردار و   اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت به مناسبت هفته نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم

برخورداری از امنیت در زندگی اجتماعی، از آرمان‌های دیرین بشری است و *نیروی انتظامی* در نظام مقدس جمهوری اسلامی، برآمده از دل چنین نیاز ضروری و تامین‌کننده بخش عمده ای از امنیت کشور است.

این رسالت خطیر موجب شده تا نام نیروی انتظامی با مفهوم مهم امنیت عجین شده و هر جا سخن از امنیت و اقتدار باشد، نام عزیزان جان بر کف نیروی انتظامی، همچون نگینی تابناک و به عنوان سروش امنیت و آسایش خاطر بدرخشد.

بدون شک بخش عظیمی از امنیت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران منبعث از تلاش های بی وقفه و بی دریغ رشادت های بزرگ مردان نیروی انتظامی است که خاضعانه جان بر کف اخلاص نهاده از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حراست و محافظت نموده و اخلاق مداری، دین داری و قانون گرایی را سرلوحه اقدامات خود قرار داده اند.

اینجانبان ضمن پاسداشت و ارج نهادن به خانواده های شهیدان و جانبازان ناجا بویژه شهدای نیروی انتظامی ، *هفته نیروی انتظامی* را به کلیه نیروهای ارزشمند و جان برکف این نهاد در سراسر کشور و همچنین فرماندهان و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی شهرستان نجف آباد و شهر گلدشت تبریک وتهنیت عرض نموده و برای همه ی این عزیزان عمری با عزت از درگاه ایزد منان مسئلت داریم.

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت

مناسبتها

14.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی