منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1306549
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
279
412
1171
13926
23390
1306549

امروز: دوشنبه، 06 بهمن 1399

جلسه مدیریت بحران

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر گلدشت ، رو ز یکشنبه مورخ 20/7/99 جلسه مدیریت بحران در محل دفتر شهردار گلدشت تشکیل گردید .

در این جلسه که شهردار ، معاونین اداری و اجرایی و خدمات شهری و عمرانی، و تنی چند از مسئولین شهرداری حضور داشتند، مباحث لایروبی، دفع آبهای سطحی ، موارد و مشکلات بارندگیهای سالهای گذشته ، مورد بحث و تبادل نظر و اقع شد.

شهردار گلدشت دستور جلسه را بررسی و رسیدگی به موارد و مشکلات شهر در زمان بارندگی ها اعلام نمود و از کلیه معاونین و مسئولین ستادی خواستند تا در این رابطه ارائه نظر ، پیشنهاد و راه کار نمایند که در ادامه نیز هر یک از مسئولین اقدامات انجام شده نسبت به مشکلات سال گذشته خود را ارائه نموده ولیست کلیه تجهیزات اقدامات مورد نیاز خود را اعلام کردند.

در ادامه شهردار محترم نیز با اشاره به سیاست‌های مدیریت شهری نسبت به جذب آبهای سطحی در کل شهر عنوان نمود حفر و لایروبی چاه‌های جاذب در سطح معابر علاوه بر رسوب‌گیری، از وقوع سیل و آب گرفتگی‌های سطح شهر جلوگیری کرده ومی‌تواند راهکاری مناسب برای کنترل و هدایت جریان آب‌گرفتگی‌های سطحی شهر باشد و از کلیه اعضای جلسه خواستند تا با برنامه ریزی دقیق و کاربردی در اینخصوص با محوریت معاونت خدمات شهری کلیه تدابیر لازم در خصوص آمادگی مقابله با هرگونه اتفاق بر اثر ورود به فصل سرما و بارندگی و آمادگی مدیریت بحران شهرداری را به معاونت خدمات شهری صادر نمود.

درپایان جلسه پیرامون مشکلات مطرح شده و رفع آنها با اجرای کانال ، لوله گذاری ، لایروبی وحفر چاه و...موارد مورد نیاز تصمیم گیری ودر دستور کار قرار گرفت .

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی