منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1341701
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
193
157
1500
5838
3363
1341701

امروز: جمعه، 28 خرداد 1400

مشروح گزارش جلسه 46 شورای اسلامی شهر گلدشت با حضور مدیرکل نوسازی مدارس استان اصفهان

چهل و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر گلدشت در مورخ 3/10/92 با حضور مدیرکل اداره نوسازی مدارس استان اصفهان جناب آقای مهندس سجاد ، مدیر آموزش و پرورش شهرستان نجف آباد جناب آقای نجفیان ، آقای مهندس شفیعی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر گلدشت تشکیل گردید. این جلسه به درخواست شورای اسلامی شهر و به منظور بررسی مشکلات ، مسائل آموزشی ، ساخت مدارس مورد نیاز ، تأمین بودجه مدارس در حال ساخت ، تخریب و جایگزینی مدارس قدیمی از جمله آموزشگاه مدرس ، شهید گلشادی ، پانزدهم خرداد و .... ، احداث و توسعه سالن های نمازخانه در مدارس ، تبدیل سیستم گرمایشی از بخاری به مورخانه و شوفاژ ، بازسازی زمین چمن دبیرستان خیام و تعیین تکلیف زمین اهدایی جهت ساخت آموزشکده فنی و حرفه ای گلدشت تشکیل گردید. پس از ارائه نقطه نظرات مهندس موذنی رئیس شورا ، اعضا و شهردار گلدشت طی بازدید چند ساعته از سطح شهر و بشتر مدارس صورتجلسه ای تنظیم و نتایج آن در قالب ده بند مورد توافق حاضرین قرار گرفت و مقرر گردید پیگری های لازم توسط آموزش و پرورش شهرستان انجام گردد.

1 مقرر شد از اعتبارات سال 1393 احداث هنرستان خیابان معلم انشاء الله آغاز گردد و این مصوبه جایگزین کلیه مصوبات قبلی گردد که این ملک منحصراٌ متعلق به آموزش و پرورش و سند بنام ایشان می باشد درسال 1393 عملیات اجرایی آن آغاز گردد. ضمناً نام این هنرستان بنام شهدای گلدشت مزین گردد.

2 مقرر شد زمین ورزشی دبیرستان خیام زیرسازی و فنس بندی بر عهده شهرداری و هزینه چمن مصنوعی بر عهده نوسازی مدارس باشد. درارتباط با انجام کارپس از انجام عملیات شهرداری تعهدات اداره کل نوسازی مدارس استان اصفهان اجرایی گردد.

3 مقرر شد سیستم گرمایشی و سرمایشی و سرویس وضوخانه و عملیات ساختمانی مدرسه ابوریحان در اولویت کاری نوسازی مدارس قرار گیرد و همچنین تابلوی نمازخانه به نام شهید نادعلی بهرامی تهیه و نصب گردد.

4 مقرر شد در ارتباط با مدارس ابتدایی در حال ساخت در قلعه سفید که فونداسیون آن توسط مردم اجرا گردیده در اعتبارات سال 1393 منظور و توسط اداره نوسازی مدارس استان ادامه یابد.

5 مقرر شد در ارتباط با بلااستفاده بودن مدرسه مدرس و شروع عملیات نوسازی زمین اهدایی ورثه حاج غلامحسین جمشیدیان واقع در خیابان کشاورز غربی جهت ساخت یک باب مدرسه کامل اقدامات لازم به عمل آید و در اسرع وقت جابجایی صورت گیردهمچنین مدرسه مدرس بعنوان هویت فرهنگی حفظ و حراست و بعنوان مجتمع آموزشی پیش بینی و طراحی شود.

6 مقرر شد جهت احداث نمازخانه ها و سرویس بهداشتی مدارسی که بتواند 50 درصد هزینه ان را تأمین نماید مدیریت نوسازی مدارس استان 50 درصد دیگر را تقبل نماید.

7 مقرر شد زمین های اهدایی که در شهر گلدشت موجود می باشد پس از بررسی و با کارشناسی با مدیریت نوسازی و آموزش و پرورش و در نظر گرفتن اعلام رضایت مالکین اهدا کننده آن تغییر کاربری داده شود و پس از فروش زمین ها ، مبالغ حاصله از محل فروش برای ساخت مدارس جدید در شهر گلدشت مورد استفاده قرار گیرد.

8 مقرر شد در جلسه انجمن مدارس اعلام گردد برای تبدیل سیستم گرمایشی بخاری مدارس به سیستم گرمایشی موتورخانه (شوفاژخانه) و در صورتی که 30 درصد هزینه ها را مدارس تقبل نمایند ، مدیریت نوسازی مدارس استان 70درصد مابقی را پرداخت نماید.

9 مقرر شد زمین مدرسه شهید کبیری در بدنه بلوار امام(ره)جهت تغییر کاربری از آموزشی به تجاری از طرف آموزش و پرورش شهرستان با شهرداری مکاتبه تا طی مراحل قانونی استفاده لازم از آن به عمل آید.

10 مقرر شد جهت تجهیز دبیرستان طه و کارگاه آموزشی مبلغ یکصد و پنجاه میلیون ریال توسط آموزش و پرورش پرداخت گردد که این پرداخت توسط مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نظارت و فاکتورهای لازم تهیه و ارسال خواهد شد.

 

بازدید مدیر کل نوسازی استان 49

بازدید مدیر کل نوسازی استان 63

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی