منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1341841
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
333
157
1640
5978
3363
1341841

امروز: جمعه، 28 خرداد 1400

photo 2021 04 08 12 20 34

شهردار و اعضای شورای اسلامی شهرگلدشت با ارسال پیامی ضمن تسلیت ، درگذشت حاج حیدر علی نوری پدرشهید والامقام بهرام نوری ، با خانواده ایشان ابراز همدردی نمودند.

متن این پیام به شرح زیر است؛

بسم رب الشهدا و الصدیقین

خبر درگذشت حاج حیدر علی نوری نماد صبر و مقاومت و پدرشهید والامقام بهرام نوری   از شهدای گرانقدر شهر موجب تألم و تأثرخاطر گردید .

بی شک همت و مجاهدت آن پدر والامقام در تربیت انقلابی و ایمانی فرزند مجاهد، فداکار و سلحشور تحت آموزه های قرآنی و تعالیم اهل بیت عصمت و طهارت (ع) که موجب افتخار ایران و ایرانی شد، برای همیشه ماندگار و الهام‌بخش مردمان این سرزمین در پرورش نسلهای تاریخ‌ساز و پیشرو در دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌های دینی، انقلابی و ملی خواهد بود.

پدر والامقامی که درراه رضای معبود از بهترین سرمایه‌خویش گذشت و فرزند عزیز خود را که اسوه‌ ایثار و نمونه برتر استقامت و فداکاری‌ بود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمود.

ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده گرانقدر شهید نوری ، از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفرکرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسألت داریم. ان شاء اللّه روح بلند آن مرحوم در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار گردد.

شهردار و اعضای شواری اسلامی شهر گلدشت

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی