منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1341681
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
173
157
1480
5818
3363
1341681

امروز: جمعه، 28 خرداد 1400

photo 2021 05 21 13 29 36

پیام مهندس مهدی غلامی شهردار گلدشت به مناسبت روز ملی شوراها

مهندس مهدی غلامی شهردار گلدشت ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه شهروندان و هموطنان عزیز نهم اردیبهشت این روز با شکوه را به همه ی اعضای محترم شوراها بالاخص اعضای محترم شورای اسلامی شهر گلدشت که با وظیفه شناسی وبا همدلی و همفکری در حل مشکلات شهر تلاش می نمایند و با امانت، کفایت، درایت و حسن سلوک برای نیل به جامعه ی شهروند مدار خالصانه و عاشقانه کوشش می نمایند تبریک و تهنیت عرض نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری گلدشت، در ادامه پیام تبریک شهردار گلدشت آمده است :

نهم اردیبهشت ماه سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی ما دارد.

نهاد شورا که شالوده آن ریشه در قرآن و مبانی دین مبین اسلام دارد در واقع به فرآیند واگذاری امور به مردم عینیت بخشید و به برکت این اتفاق، نقش آفرینی مردم در تعیین سرنوشت خود و جامعه ای که در آن زندگی می‌کنند دوچندان گردید.

اهمیت شوراها به حدی است که یکی از سوره های قرآن به نام شورا مزین گشته و چند اصل مهم از اصول قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران نیز به اهمیت و نقش شوراها پرداخته است.

اینجانب بار دیگر ضمن عرض تبریک روز شوراها به اعضای محترم شورای اسلامی شهر گلدشت امیدوارم شاهد پیشرفت روز افزون اعضای شوراهای اسلامی شهر باشیم و سلامتی و توفیق خدمت را از درگاه خداوند متعال برای این عزیزان مسئلت می نمایم.

مهدی غلامی شهردار گلدشت

مناسبتها

13.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی