منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1341767
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
259
157
1566
5904
3363
1341767

امروز: جمعه، 28 خرداد 1400

photo 2021 05 24 07 13 59

بسمه تعالی

کسی که برای تأمین معاش و مایحتاج زندگی خانواده‌اش تلاش کند، مانند رزمنده‌ای است که در راه خدا می‌جنگد. امام صادق(ع)

هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است؛ تا از قشر خدوم کارگر که بدون ادعا و با امکانات محدود(که بخش اعظمی از آن نشات گرفته از تحریم های ظالمانه استکبار جهانی می باشد) تشکر و قدردانی شود.

کارگرانی که در جهت توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور تلاش جهادگونه ای را متحمل می شوند و برای تحقق شعار سال که بر مبنای تولید،پشتیبانی و مانع زدائی ها  است تمام توان خویش را بکار گماشته اند.

كارگران همواره بازوي توانمند و موتور محركه توليد و پويايي اقتصادي در كشور و پيام آور نشاط و سرزندگي به شمار مي روند كه با تلاش بي وقفه و بروز خلاقيت و نبوغ خود در عرصه كار و توليد صفحات زرين بي شماري را به تاريخ پرافتخار نظام جمهوري اسلامي ايران افزوده اند.

اینجانبان ضمن تبریک و تهنیت روز جهانی کار و کارگر، از زحمات بی دریغ و شبانه روزی کارگران صدیق و خدوم شهر گلدشت بویژه کارگران  خدوم و تلاشگر شهرداری گلدشت که در طول سال و در گرما و سرما،بی ادعا و صبورانه به شهروندان شریف شهر گلدشت  خدمت می نمایند و علیرغم چالش ها و فراز و نشیب ها ، سرفرازانه در جهت توسعه و آبادانی شهر تلاش می نمایند  تقدیر و تشکر نموده و از خداوند متعال توفيقات روز افزون توام با سلامتي، بهروزی و سعادت برای همه عزيزان  مسألت می نماییم.

شهردار واعضای شورای اسلامی شهر گلدشت

مناسبتها

1 copy.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی