منوی اصلی

پیوندها

president

سامانه شهرسازی

سامانه ارتباطی 137

137 logo

ورود کاربران

آمار بازدیدکنندگان سایت

1341728
امروز
دیروز
هفته جاری
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
220
157
1527
5865
3363
1341728

امروز: جمعه، 28 خرداد 1400

1ـ پروژه مجموعه کارگاه های خدماتی کاوه:

این پروژه با هدف جمع آوری کارگاه های نیمه مزاحم شهری و متمرکز کردن آن ها در نقطه ای خارج از بافت مسکونی و قابل دسترسی برای عموم شهروندان عزیز ساخته شده این مجموعه در زمینی به مساحت 9800 متر مربعو زیربنای 4362 مترمربع در قالب 69 باب مغازه با مشارکت تعدادی از کسبه محترم در رشته های مختلف ساخته شده است . در این مجموعه، شهرداری علاوه بر تأمین و مشارکت در تهیه زمین، بابت ساختمان های متعلق به شهرداری و مشاعات این مجموعه و همچنین زیرسازی و آسفالت محوطه و فراهم نمودن انشعابات آب و برق و گاز و تلفن آن جمعاً مبلغ 000/000/500/2 ریالاز منابع داخلی شهرداری هزینه نموده است.

 

  2-پروژه بهسازی و ساماندهی بلوار ابوذر

این پروژه جهت شکل دهی و زیباسازی یکی از محلات پرتردد شهر گلدشت که پس از تأسیس شهرداری فعالیت عمده ای در آن صورت نگرفته بود ، به طول یک کیلومتر به اجراء در آمد . در این پروژه که شامل تخریب بلوار موجود، خاکبرداری، جدول گذاری ، پیاده روسازی ، فضای سبز، روشنائی و رفوژ وسط با عرضی معادل 80/4 متر و اصلاح ورودیو خروجی تمامی معـابر بـوده ، هزینه ای معادل 000/000/800/1 ریال از منابع داخلی شهرداری مصرف شده است.

 

 

3ـ احداث پروژه بزرگ بلوار حضرت ولی عصر (عج)

این پروژه که در اواسط سال 1388 توسط استاندار وقت استان جناب آقای بختیاری کلنگ زنی شد، با هدف شکل دهی و ساماندهی تردد در خیابان ولی عصر با طول 2 کیلومتر و با عرض 30 متر به اجراء در آمد، این پروژه شامل اجراء رفوژ میانی با عرض2 متر ، تخریب جداول و پیاده روهای ضلع شمالی جهت تعریض بلوار ، زیرسازی کامل ضلع شمالی بلوار، اجراء بلوک فرش، فضای سبز و روشنائیصورت گرفته است و اصلاح شبکه برق توسط اداره برق شهرستان در حال اجراء می باشد.

در این پروژه شهرداری اعتباری معادل 000/000/500/1 ریال از محل اعتبارات داخلی شهرداری هزینه کرده است.

 

4ـ پروژه آسفالت خیابان شهید  محمد منتظری

پروژه اصلاح زیرسازی و شانه سازی و آسفالت خیابان شهید محمد منتظری حد فاصل خیابان کارگر غربی تا گلزار شهداء محله بالای قلعه سفیدکه این مسیر بسیار حادثه خیزو پر خطر بوده و اوایل پیروزی انقلاب اسلامی بصورت آسفالت سرد اجراء شده بود ، با هدف هدایت ترافیک و جلوگیری از تصادفات شهری و احداث جاده ارتباطی مناسب شمال به جنوب شهر گلدشت به اجراء در آمده است. عملیات اجرائی این پروژه شامل اصلاح زیرسازی با عرض 10 متر و آسفالت با عرض 8 متر و همچنین اصلاح نقاط پرخطر با طولی معادل 5/2 کیلومتر اجراء شده است . اعتبار این طرح شامل 30درصد اعتبارات تملک دارایی استانی و 70 درصد از منابع داخل شهرداری جمعاً 000/000/500/1 ریال هزینه گردیده است.

 

  1. 5ـ پروژه روشنائی و فضای سبز بلوار معلم

بلوار معلم یکی از بلوارهای پرتردد و جاده ارتباطی شهر گلدشت به کمربندی شمال می باشد. به علت وجود کارخانجات متعدد در این مسیر و نیاز ارتباط با کمربندی شمال این پروژه با هدف اصلاح عرض مسیر، جهت دهی ترافیک در سال 88 اجراء و در سال 89 فضای سبز و روشنائی آن همراه با نصب علائم ترافیکی مورد نیاز به طول یک کیلومتر به اجراء درآمده است. در پروژه فوق اعتباری بالغ بر 000/000/000/1 ریال از منابع داخلی شهرداری هزینه شده است.

 6ـ پیاده روسازی ضلع شمالی بلوار حضرت امام(ره)

این پروژه با هدف زیباسازی و ساماندهی ورودی شهر گلدشت به اجراء درآمده است. اجراء آن شامل خاکبرداری ، احداث کانال هدایت آب کشاورزی و دفع آبهای سطحی ، جدول گذاری، پیاده روسازی با عرض متوسط5/4 متر و طولی معادل یک کیلومتر از ابتداء خیابان جانبازان تا ورودی بلوار ابوذر به اجراء درآمده است.

در این پروژه با نصب روشنائی مناسب و امکانات مورد نیاز برای استفاده عموم که به هزینه ای بالغ بر 000/000/400/1 ریال از اعتبارات داخلی شهرداری و اعتبارات مدیریت بحران استان مصرف شده است.

 

 7ـ پروژه احداث پارک معلم

پارک معلم با هدف ایجاد فضای مناسب و امن برای کلیه همشهریان بویژه ساکنین در شمال غربی گلدشت ، محله امام حسن مجتبی علیه السلام، بلوار معلم و خیابان کشاورز احداث گردیده است. فاز اول اجرای این پارک در زمینی به مساحت 7000 متر مربع احداث گردیده که امکان توسعه تا دوازده هزار مترمربع میسر می باشد.

این پارک دارای مجموعه بازی کودکان، ایستگاه ورزشی ، امکانات اولیه مورد نیاز شهروندان عزیز می باشد. در این پارک تاکنون اعتباری معادل 000/000/500/1 ریال از منابع داخلی شهرداری هزینه شده است.

 

 8ـ پروژه بهسازی و ساماندهی قبور شهداء محله پایین قلعه سفید

این پروژه با هدف بهینه سازی محل قبور مطهر شهداء محله پایین قلعه سفید ، در فضائی معادل 400 متر مربع اجراء شده است. در این پروژه قبور مطهر 35 شهید مدفون در آن مکان مقدس بهسازی شده و اعتباری معادل 000/000/700 ریال از محل منابع داخلی شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران هزینه شده است.

 

 

 

9ـ پروژه ساخت غسّالخانه و سرویس های بهداشتی گلزار شهداء محله پایین قلعه سفید

این پروژه در جهت بهسازی و ساماندهی مجموعه گورستان و گلزار شهداء محله پایین قلعه سفید اجراء گردیده و شامل اجراء غسالخانه و سرویس های بهداشتی این مجموعه با زیربنای 180 متر مربع و دیوارکشی ضلع جنوبی و شرقی آن با طولی معادل 300 متر همراه با اجراء محوطه و پیاده روسازی خارجی و داخلی همراه با زیرسازی ، جدول گذاری و بلوک فرش محوطه با اعتباری معادل 000/000/850 ریال از منابع داخلی شهرداری به اجراء درآمده است.

 

  

10 ـ پروژه ساخت و تعویض تابلوهای معابر

با هدف ساماندهی و نامگذاری معابر و خیابان های سطح شهر با ساخت و تعویض کلیه تابلوهای معابر شامل کلیه بن بست ها ، کوچه ها و خیابان های اصلی و فرعی سطح شهر به تعداد تقریبی 600 تابلو با طراحی مناسب و شماره بندی اصولی با اعتباری معادل 000/000/400 ریال از منابع داخلی شهرداری اجراء گردیده است.

 

 

 11ـ پروژه بهینه سازی و ساماندهی قبور مطهر شهداء محله بالای قلعه سفید

این پروژه همانند پروژه گلزار شهداء محله پایین و در مساحتی معادل 180 متر مربع همراه با محوطه سازی داخلی گلزار شهداء و آسفالت پیاده روهای آن با اعتباری معادل 000/000/450ریال از محل منابع داخلی شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران نجف آباد اجراء گردیده است.

 

 

 12ـ پروژه خیابان شهید رحمت اله محمدی

این پروژه جهت ایجاد راه ارتباطی انتهای بلوار ولی عصر به شمال محله بالا همراه با تعریض و عقب نشینی با عرض 12 متر و با طول تقریبی 700 متر شامل خاکبرداری، زیرسازی و آسفالت می باشد، آسفالت این خیابان در قسمتی با عرض 50/6 متر در محدود منازل نوساز وباغات و مابقی مسیر بطور کامل آسفالت شده است . این پروژه با اعتباری معادل 000/000/600 ریال اجراء گردیده است.

 

 

 

  1.  

مناسبتها

1 copy.jpg

شهردار

shahrdar

ارتباط با شهردار

captcha
بارگذاری مجدد

سامانه اتوماسیون اداری

اوقات شرعی